rusça çeviri
Türkçe   Русский
bize ulaşın
 
  duyurular
arrow

Smyrna Tercüme Bürosu Rusça Dilinde Çeviri Evrakınızı Tercüman Yeminli veya Noter Yeminli olarak sizlere sunabilmektedir.

arrow

Türkçe-Rusça hem de Rusça-Türkçe dil çiftiyle çevirileriniz; zamanında, en kaliteli ve en ekonomik şekilde tamamlanmaktadır.

arrow

Her türlü Rusça çeviri talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Teknik çevirilerde çok uygun fiyatlar. Lütfen teklif isteyiniz.

  duyuruların tamamına ulaşın
 
  hızlı erişim
  Yeminli Tercüme
  Noter Onaylı-Tasdikli Tercüme
  Tercüman Onaylı Tercüme
  Apostil
  Sık Sorulan Sorular
  Fiyatlandırma Metodu
 
smyrna tercüme bürosu
menu
  neden smyrna tercüme    
 

Doğru ve Mükemmel Tercüme

   

 

Çeviri kavramının dünya üzerindeki en saygın teorisyenlerinden olduğu kabul edilen Newmark, tercüme terimini en kısa yoldan şöyle tarif eder: “Herhangi bir dildeki mesajın, aynı etkiyi uyandıracak şekilde başka bir dilde ifade edilmesidir çeviri”. İşte bu kısa ve öz tanımdan da rahatlıkla anlaşılacağı üzere tercüme sektöründe “doğru çeviri”, olmazsa olmaz ilk kuraldır. İşte biz de çevirilerimizi; firmamız bünyesindeki çevirmenlerimizle, gerekli olan sayı ve özellikteki sözlüklerimiz ve veritabanımızdan yararlanmak, gelişmiş bilişim ve iletişim teknolojilerimizi kullanmak suretiyle yapmakta, ikili-üçlü kontrollerimizden geçirerek müşterilerimize sunmaktayız. Buradaki temel gayemiz, hatalı ya da eksik çeviriden dolayı müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaması, tam aksine, vermiş olduğumuz etkin tercüme hizmetinin, kendilerine bir katma değer yaratmasıdır.  
 

Zamanında Tercüme

   
 

Günümüz dünyasında en değerli mefhumun “zaman” olduğunun son derece farkında olan bir ekip olarak; doğru, güvenilir ve kaliteli çeviri hizmetini, müşterilerimize en kısa zamanda; bundan da öte söz verdiğimiz terminde teslim etmeyi en temel ilkelerimizden biri olarak kabul ettik ve hayata geçirdik.

 
 

Deneyimimiz

   
 

Çeyrek asırlık tecrübenin tercümesini yapmak gerekirse; kalite, hız, güven ve uygun fiyat olarak ifade edebiliriz kolaylıkla. 25 Yıl ötesinden bugüne getirmiş olduğumuz deneyim ve bilgi birikimimizi, siz Değerli Müşterilerimize, bir katma değer olarak yansıtabilmenin haklı gururunu yaşıyoruz bugün.

 
 

Yenilikçilik

   
 

Sürekli olarak çalışma sistemimizi, hizmetlerimizi ve kullandığımız teknolojiyi yenilemekteyiz. Uzun ve engebeli yollu bir gelişim sürecinden sonra, insanoğlu bilgisayarın keşfini sağlamış ve buna bağlı olarak bilişim imkânları ortaya çıkmıştır. Smyrna Tercüme Bürosu olarak, bu olanaklardan yararlanarak Çeviri alanında gerekli yazılım ve donanımları kullanmaktayız. Ve Mükemmel bir Hizmet sunmak için Sizlerin emrinizdeyiz.

 

 

 
smyrna tercüme hakkında tercüme hizmetlerimiz tercüme alanlarımız neden smyrna tercüme bize ulaşın anasayfa